רותה פפיאשוילי

אני חיה ונושמת שיווק.

אני מלווה עסקים ומותגים בתחילת דרכם וגם עסקים ותיקים המעוניינים לחזק את העסק שלהם, את השיווק ואת ההתנהלות העסקית בו.

אחרי שנים רבות כבעלת עסק, אני יכולה להצהיר בפה מלא כי שיווק נכון הוא זה שמביא לקוחות, ושיווק מפה לאוזן הוא השיווק היעיל ביותר לעסקים ולעסקאות בתמחור ראוי. בדרך להצלחה עסקית קיימים כמובן התנהלות עסקית נכונה, בנייה נכונה של מוצרים וקהלים, שימור לקוחות ועוד.

נעים מאוד, אני רותה פפיאשוילי, בעלת המותג "בינה שיווקית", בוגרת תואר ראשון בכלכלה ושיווק מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, בעלת תעודת דירקטורית של מרכז יה"ל ובר אילן.

רותה פפיאשווילי

הניסיון האישי שלי רחב מאוד ומתפרש על פני שנים, ניהלתי את המכללה העסקית של מעוף עסקים (מט"י) תל אביב, עבדתי כמנהלת שיווק בחברת מרקום. הנחתי את מפגשי הנטוורקינג בלשכת המסחר, העברתי פאנלים של מאסטר מיינד, הרצתי מול חברות וארגונים גדולים ואני בעשייה ובהתפתחות תמידית.

בעלים ומנהלת של קייטרינג בוטיק מצליח "רותה" אשר הקמתי לפני יותר מעשור – שיווק העסק התבסס בעיקר על קשרים ועל מערך נטוורקינג אישי שהפך לעסקי ולהיפך. ניהול של עסק כזה הוא בית ספר לעסקים ברמה הגבוהה ביותר: האתגרים הניהוליים, התפעוליים, הכלכליים, יחסי עובד מעביד, סגנונות ניהול שונים אותם עלינו לסגל, עמידה במצבי לחץ קיצוניים וכל זאת מול לקוחות שדורשים וראויים לטוב ביותר.

אני בהתפתחות תמידית, לומדת "לשחק הכי טוב עם הקלפים שקיבלתי", משתפרת ומתחדשת. בשנים האחרונות אני מרצה במסגרות וארגונים שונים, מנחה פאנלים עסקיים ומפגשי נטוורקינג ובעלת תוכנית הרדיו "קולקטיב – מאסטר מיינד עסקי", לא מפסיקה ללמוד בכל דרך ובעיקר מאנשים שהם השראה עבורי, כמו גם מהלקוחות שלי.

מלווה עסקים במציאת פתרונות לדילמות עסקיות על מנת למצות את הפוטנציאל של העסק במלואו. מעבירה עסקים תהליכי שיווק יעילים המותאמים למבנה האישיות שלהם, לסוג העסק ולחזון שאותו אנחנו מגדירים הרבה פעמים יחד. בורכתי בגמישות מחשבתית, יצירתיות ויכולת להניע לפעולה ובעיקר אני אוהבת לפגוש אנשים, לשמוע סיפורי חיים וכל זה על כוס תה ועוגיות (שאני מכינה כמובן).